Szkolenia

Tutaj chciałbym się pochwalić :) Jako jedyny w Polsce przeszedłem kursy certyfikujące dla wszystkich produktów z rodziny Trados: Studio Freelance i Professional, Language Cloud, GroupShare oraz Business Manager. Prowadzone przez mnie szkolenia są zgodne z programem certyfikacji RWS dla produktów Trados. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. W przypadku szkoleń z obsługi Tradosa Studio, możliwe jest podejście do egzaminu sprawdzającego wiedzę.

Jako dystrybutor narzędzia Trados przeprowadzamy także różnego rodzaju szkolenia dla tłumaczy z różnych wersji tego oprogramowania. Szkolenie z Trados Studio pomagają w zrozumieniu działania systemów Trados, wskazują w jaki sposób wdrożyć ich funkcjonalność w przedsiębiorstwie oraz jak efektywnie korzystać z ich możliwości. Kursy nie są konieczne, ale niezwykle przydatne gdyż oprogramowanie Trados ma bardzo zaawansowane możliwości i wymaga sporej wiedzy już na samym wejściu. Wspomnijmy, że organizujemy szkolenia na różnym poziomie – od A do C obejmując poziom dla całkowicie nowych użytkowników oraz tych, którzy chcą rozbudować i zaktualizować swoje umiejętności.

Dla kogo są przeznaczone szkolenia z Trados Studio?

Kompleksowe szkolenie z Trados Studio przeznaczone jest dla freelancerów, pracowników i właścicieli biur tłumaczeń, instytucji, organizacji pozarządowych, a także jednostek samorządowych i rządowych, które mają zamiar użytkować oprogramowanie Trados Studio lub już wdrożyli je w swojej jednostce.

Warsztaty Trados pomagają w zdobyciu praktycznej wiedzy z zakresu obsługi systemów w sposób efektywny i optymalny pod względem czasu. Szkolenia dla tłumaczy skonstruowane są tak, aby w możliwie praktyczny sposób przekazać wiedzę na temat działania programów Trados Studio w wielu wersjach.

Jak realizowane jest certyfikowane szkolenie Trados Studio?

Kursy prowadzone są przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Trados Polska w formie zdalnej (w charakterze wideokonferencji “na żywo”) przez Internet. Sesję można odtworzyć, gdyż jest ona nagrywana i udostępniana przez miesiąc. Na życzenie prowadzimy także szkolenia stacjonarne.

Szkolenia dla tłumaczy realizowane jest ze wszystkich produktów Trados w tym Studio Freelance i Professional, Language Cloud, GroupShare oraz Business Manager. Każde szkolenie z Trados Studio kończy się przekazaniem certyfikatu uczestnictwa w szkoleniu. Przypominamy, że szkolenie prowadzone jest przez certyfikowanego trenera. W razie pytań związanych z prezentowanymi szkoleniami – serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu.