Trados Language Cloud

Aplikacje z grupy RWS Language Cloud to Trados: Team, Accelerate oraz Enterprise. Każde z tych rozwiązań to samodzielne i w pełni wyposażone środowisko pracy dla zespołów lokalizacyjnych, gotowe do działania od ręki. Wystarczy przeglądarka internetowa. Dodatkowo można (ale nie trzeba) podłączyć do systemów Language Cloud klasycznego Tradosa Studio. Więcej informacji nt. naszej chmurowej platformy znajdziesz w artykule Poznaj Trados Language Cloud.

Umów prezentację, a następnie przetestuj demo i sprawdź, czy Trados Language Cloud jest odpowiedni dla Twojego zespołu – kontakt.

Alternatywą dla grupy Trados Language Cloud jest Trados GroupShare, którego instalujemy w naszym środowisku.

Coraz więcej przedsiębiorstw czy freelancerów korzysta z cloud office czyli działań w chmurze plików – serwerach dostępnych z każdego miejsca na ziemi, do którego wystarczy dostęp do Internetu. W chmurze działa też każdy, wysokiej klasy program dla tłumaczy z serii Trados Language Cloud. Wśród programów, które działają w chmurze znajdują się Trados Team (przeznaczony dla zespołów o dowolnej wielkości), Trados Accelerate (będący rozbudowaną wersją narzędzia Team) oraz Trados Enterprise (inteligentne centrum zarządzania procesem lokalizacyjnym). Oprogramowanie tego typu świetnie sprawdza się w działaniu zdalnym, bez konieczności instalowania go na jednym urządzeniu.

Jakie są możliwości Trados Language Cloud?

Narzędzie dla tłumaczy w chmurze z serii Trados Language Cloud to inteligentny multisystem do tłumaczenia, działający. Jego możliwości są niezwykle szerokie dzięki rozbudowanemu zakresowi modułów. Umożliwia skuteczną pracę na wielu formatach plików, sprawdzając się w użyciu w przedsiębiorstwach, biurach tłumaczeń, instytucjach czy dla freelancerów.

Chmurowe programy CAT takie jak Trados Team czy Trados Accelerate mogą być uruchomione w sposób zdalny, bez konieczności dostępu do konkretnego sprzętu komputerowego. To zwiększa jego wszechstronność i możliwości.

Jak korzystać z chmury w Trados Studio?

Oprogramowanie Trados Language Cloud dostępne jest z poziomu zewnętrznego serwera, na który należy zalogować się z poziomu dedykowanej strony internetowej i przy pomocy wskazanych danych do logowania. Do działania programu wymagany jest stały dostęp do Internetu. Jako dystrybutor Trados Studio pomożemy we wdrożeniu programu oraz wskażemy jak wydajnie korzystać z jego funkcjonalności. Przypominamy, że system dostępny jest w czterech różnych wersjach – Team, Accelerate, Enterprise oraz Terminology.