Trados Business Manager

Trados Business Manager zajmuje się tymi aspektami, którymi Trados: Studio Freelance, Professional), GroupShare, Language Cloud (Team, Accelerate, Enterprise) się nie zajmują. Czyli pomaga zarządzać fakturowaniem, stawkami, wycenami, dostawcami, klientami i raportowaniem. A wszystko to na podstawie danych automatycznie pobranych z naszych tradosowych projektów.

Odpowiednie zarządzanie czasem pracy i kwestią realizacji przekłada się na efekty prowadzenia działalności polegającej na tłumaczeniu dokumentów lub plików. Rozbudowany system Trados Business Manager sprawdzi się idealnie we wsparciu działań biznesowych z zakresu projektów tłumaczeniowych.

Czym jest Trados Business Manager?

Narzędzie do zarządzania tłumaczeniami Trados Business Manager pozwala kompleksowo przeprowadzać przez proces nadzoru nad projektami tłumaczeniowymi. Program ten ułatwia kontrolowanie czasu pracy podczas tłumaczeń, analizuje bieżące i przyszłe koszty działań oraz wspomaga kontrolę zasobów ludzkich.

To rozbudowany program dla tłumaczy, który m.in. umożliwia generowanie raportów z postępów prac (na użytek wewnętrzny lub zewnętrzny). Ułatwia też ustalanie harmonogramu działań, a także pozwala na kontrolę działań zatrudnionych w firmie osób. Do zadań programu należy również pomoc w fakturowaniu, wycenach, zarządzaniu stawkami itp.

Jaka jest różnica między każdą edycją Trados Business Manager?

Trados Business Manager 6 Essential to najmniej rozbudowany program, który ma w pakiecie m.in. wyceny i fakturowanie, możliwość tworzenia baz danych klientów czy synchronizację z kalendarzami Google oraz Outlook. Trados Business Manager 6 Team to dodatkowo pełna integracja z Trados Studio, GroupShare czy grupą Language Cloud, oraz trzech użytkowników obsługujących - na start. Najbardziej rozbudowany jest program Trados Business Manager 6 Enterprise. System ten ma dedykowane API, możliwość użytkowania przez 10 użytkowników czy dedykowany portal dostawców i klientów.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w sprawie prezentowanego oprogramowania. Pomożemy w kompleksowym wdrożeniu go w instytucjach i firmach naszych klientów, wskazując na walory jego użytkowania. Przypominamy także, że w naszej ofercie posiadamy również innego rodzaju oprogramowanie Trados.