Demo-Trados-Studio-skad-je-wziac-i-garsc-przydatnych-materialow.png

Demo Trados Studio – skąd je wziąć i garść przydatnych materiałów

Autor: Jacek Mikrut

Program Trados Studio można bez żadnych zobowiązań testować przez 30 dni. Jedyny wymóg jest taki, że na komputerze nie mogliśmy mieć wcześniej tej samej wersji. Czyli jeśli już raz instalowaliśmy np. Tradosa Studio 2019, to przy drugim podejściu wersja demo nie będzie już dostępna i program będzie od razu prosił o aktywację.

Aczkolwiek jeżeli mamy na komputerze obecnie np. Tradosa Studio 2017 i chcemy sprawdzić 2022, to bez problemu możemy to zrobić (zakładając oczywiście, że wcześniej nie instalowaliśmy 2022). Różne wersje Tradosa instalowane są obok równolegle obok siebie i „nie gryzą się”. Można nawet przenosić pracę z jednej instancji na drugą.

Demo działa przez 30 dni od momentu pierwszego uruchomienia. Po upływie tego czasu zostaniemy poproszeni o aktywację. Oznacza to, że po decyzji o zakupie licencji wystarczy dokonać aktywacji i można pracować dalej. Ponieważ demo Tradosa to tak naprawdę pełna wersja tylko ograniczona czasowo, więc nie ma potrzeby instalowania niczego od nowa.

Czego potrzebujemy?

Instalator Trados Studio

Tutaj proszę o maila na adres jacek@tradospolska.pl. Podeślę aktualny link.

Instalacja jest bardzo prosta, ale na wszelki wypadek instrukcja jest tutaj: https://tradospolska.pl/pomoc/pobranie-i-instalacja-trados-studio

Artykuły pomocnicze

Wprowadzenie wideo

Trados w 4 minuty: obejrzyj mnie.

Dodatkowe informcaje

Demo Tradosa Studio nie zawiera bazowo dostępu do chmury Language Cloud. Istnieje jednak taka możliwość. Pisząc do mnie maila, proszę po prostu dać znać, że chcemy mieć demo razem z chmurą.